Etikety

Potřebujete mít o všem přehled? Používejte naše samolepící etikety!

Ve vašem obchodě se válí nepopsané krabice a ani odpovědní pracovníci netuší, co v nich je? Nápisy na krabicích či pytlech máte už několikrát přeškrtané a nikdo už netuší, co je vlastně jejich obsahem? Váš sklad vypadá na první pohled přehledně, ovšem jen do chvíle, kdy v něm začnete hledat jednu konkrétní věc? Sezónní oblečení máte úhledně v krabicích složené na půdě bez popisků a spoléháte se na svou paměť, ale jen do momentu, kdy místo zimního kabátu vytáhnete zapomenutý šnochrl s brýlemi z předloňské dovolené.

Situací, kdy se hodí mít vše přehledně popsané a srovnané jistě existuje mnohem více, jedno mají však všechny společné – okrádají vás o drahocenný čas a občas vás dohání k „šílenství".

Polepením etiketami nestrávíte tolik času a po nějaké době budete za svou iniciativu rádi, proto jsme tu pro vás s naší nabídkou.

Mějte ve všem přehled

Do otevřených krabic se práší víc než si myslíte, zejména ve skladech, na půdách nebo ve více otevřených prostorech. Své zboží či jiné produkty dobře zabezpečte. Svým zákazníkům se snažíme vyjít vstříc v každém směru, proto kromě klasických samolepících etiket naleznete vše potřebné k uchování vašeho zboží či jiných objemnějších předmětů.

Uchování předmětů nepodceňujte

Před uchováním předmětů vždy zvolte vhodný obal a vždy si ho popište. Pro uchování drobných předmětů volte zavírací sáčky nebo papírové sáčky, které také můžete objednávat z naší nabídky, na objemnější předměty použijte krabice nebo smršťovací fólie, kterou vám rádi zašleme společně s potřebnými samolepícími etiketami.

Vybírejte z více druhů

Všechny naše produkty nabízíme ve více provedeních, abychom uspokojili poptávku každého našeho klienta a měli za sebou jen mnoho spokojených zákazníků.
Pokud máte konkrétní požadavky, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Přihlášení

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací