Zpět

Jak si ve věcech udržet přehled? Postačí vám etikety

Přidáno: 19. 9. 2021 20:00:00 Počet shlédnutí: 9

19 Září 2021

Jak si ve věcech udržet přehled? Postačí vám etikety

Jak si ve věcech udržet přehled? Postačí vám etikety
Máte v kanceláři či doma tisíce a tisíce štosů různých papírů? Nebo máte všude poházené stejně vypadající krabice, ale v každé máte uložené něco jiného? A nevíte, jak si v tom všem udržet přehled? Máme pro vás nenápadně jednoduché řešení – etikety. Druhů etiket totiž existuje nekonečné množství, takže si pro každou příležitost najdete ten správný. Pojďme si tedy ty nejzajímavější představit.
Ať už si potřebujete udělat přehled v kancelářských papírech, krabicích ve skladu nebo třeba v autech, věřte, že na každou z těchto příležitostí existují vhodné etikety. Samolepícími etiketami si můžete označit jakékoliv předměty tak, abyste hned na první pohled poznali, co se skrývá uvnitř. Pojďme si tedy v krátkosti představit nejzajímavější druhy samolepících etiket, které byste možná rádi užili.
Barevné etikety
Tím nejjednodušším, co můžete k lepší přehlednosti ve svých věcech udělat, je jejich označení barevnými samolepícími etiketami. Pokud máte například na půdě různé krabice, a v každé z nich máte uložené něco jiného, stačí, když na každou z nich nalepíte jednu etiketu a napíšete na ni, co se skrývá uvnitř. To vám ušetří spoustu času jejich prohledávání. Tento princip se dá však použít i ve větším měřítku.
Máte-li třeba firemní sklad, v něm desítky nebo i stovky stejných krabic, ale každá má jiný obsah, je zbytečné na každý předmět používat speciální krabici nebo ji ničit popsáním. Samolepící etiketa je mnohem jednodušším řešením. Napíšete na ni, co potřebujete, nalepíte ji na krabici a v případě, že se změní obsah boxu, ji jednoduše strhnete a nalepíte novou.
Bezpečnostní etikety
Klasické etikety zná ale téměř každý. Zajímavějším výdobytkem moderní doby jsou však bezpečnostní etikety. Těmi můžete označit například jakékoliv přepravované zboží. Kdyby pak chtěl etiketu kdokoliv neoprávněný odstranit, začne se drolit na malé kousky, a stává se tak nepoužitelnou. Takže se etiketa stává i imunní proti dalšímu možnému zneužití.
Pokud byste pro pořádek ve svých věcech rádi udělali více a možnost označování pomocí etiket vás zaujala, nezapomeňte navštívit e-shop Samolepící etikety, kde najdete široký výběr již zmíněných i dalších druhů etiket k polepení všeho možného.

Přihlášení

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací